Shang-Chi and the Ten Rings

Rising Sun Pictures اینبار محیط عظیم تالو را می‌سازد و قابلیت هوش مصنوعی خود را برای Shang-Chi and the Ten Rings استودیو مارول گسترش می‌دهد.

Rising Sun Pictures  نزدیک به 300 شات جلوه‌های بصری برای Shang-Chi and the Ten Rings  ارائه کرده، Shang-Chi and the Ten Rings اولین فیلم مارول  است که یک ابرقهرمان آسیایی را به نمایش می‌گذارد و همچنین اولین فیلم استودیو مارول است که به صورت انحصاری در سینماها در بیش از دو سال اکران شد. این فیلم توسط Destin Daniel Cretton کارگردانی شده است.

همکاری مارول و RSP

کار RSP بر ایجاد یک محیط وسیع و CG متمرکز بود که روستایی به نام تا لو و جنگل اطراف آن را نشان می داد. جنگل دیجیتال به‌عنوان پس‌زمینه قسمت‌های آخر فیلم عمل می‌کند و محل برخی از هیجان‌انگیزترین اکشن‌های Shang-Chi and the Ten Rings است. تونی کلارک، مدیر عامل RSP  می‌گوید: «ما از اینکه استودیو مارول در ساخت یکی ازنقاط کلیدی فیلم به ما اعتماد کرد، هیجان‌زده شدیم. “عظمت مجموعه چالش بزرگی برای تیم ما ایجاد کرد و آنها با بهترین کار خود پاسخ دادند.” RSP زیر نظر سرپرست تولید VFX کریستوفر تاونسند و تهیه کننده VFX دیمین کار کار می کرد.

کارهای قبلی RSP برای مارول Captain Marvel و Black Widow هستند. کلارک خاطرنشان می کند: «اعتماد بین تیم ما و مارول ایجاد شده است. ما نقاط مشترکی داریم و در یک جهت کار می کنیم. ما می دانستیم که کریس تاونسند ناظر VFX به دنبال چه چیزی است و او می دانست که از Rising Sun Pictures چه انتظاری دارد. هدف ما، مثل همیشه، ارائه خروجی خارق‌العاده بود.»

مردیت مایرز-نیکولز، مدیر تولید، خاطرنشان می‌کند که استودیو علیرغم فشارهای بیشتر ناشی از همه‌گیری مداوم و اختلالات گاه به گاه در جریان کار، به اهداف کیفیت و تحویل خود رسیده است. او می‌گوید: «مالته، جین و تیمشان با هم کنار آمدند و از نظر فنی و خلاقانه به چالش رسیدند». ما به روشی که آنها متمرکز ماندند و جلوه های بصری برجسته ای تولید کردند بسیار مفتخریم.

شات هایی از Shang-Chi and the Ten Rings

Shang-Chi and the Ten Rings
مارول
Shang-Chi and the Ten Rings