فیلم کوتاه on time

فیلم کوتاه on time

در این مقاله قصد داریم فیلم on time را مورد بررسی قرار دهیم که در اخر مفهوم این فیلم فوق العاده را بیشتر توضیح خواهیم داد .  این فیلم برنده چندین جایزه در چشنواره های مختلف شده است . فیلم زیر را با دقت ببینید

فیلم کوتاه on time

تماشا کنید

مشخصات فیلم :

اسم فیلم :On time

کارگردان : Ted Chung

نویسنده : David Bradly

سال تولید : ۲۰۰۸

ژانر : درام ، غمگین

زمان : ۷ دقیقه

برنده جایزه بین المللی فیلم برلین

توضیح مختصر

شخصیت اصلی داستان پسر جوانی است که غمگین از شکست عاطفی خود ، ناامیدانه نشسته است که با فردی چمدان به دست آشنا می شود . این فرد ۳۰ ثانیه از آینده را به او نشان می دهد . پسر جوان پس از دیدن این صحنه در عرض ۳۰ ثانیه گذشته خود را فراموش می کند و وارد یک رابطه ی دیگر می شود . زمانی که پسر جوان محل را ترک کرد دختری که از قبل او را دوست داشته در محل ظاهر می شود . آن مرد چمدان به دست مات و مهبوت با صحنه ای که اتفاق افتاده است موجه می شود .

اما مفهوم این فیلم چیست ؟

آرگون اولین فیلم زامبی محور ایران

مفهوم فیلم کوتاه on time

ما همیشه کنترل کاملی بر اتفاقاتی که در زندگی پیش می آیند را نداریم . همیشه در تلاش هستیم که از اینده سر در بیاوریم . فیلم کوتاه on time نشان دهنده این است که در زمان حال باید زندگی کرد و به آینده اعتماد داشته باشیم و اجازه عبور به گذشته ها هم بدهیم . داستان آینده همیشه موفید نیست ، ممکن است که ما آینده را طوری تغییر بدهیم که شاید به صلاحمان نباشد . اگر پسر جوان از اینده اطلاعی نداشت می توانست دوباره با دختر مورد علاقه خودش ملاقات کند .

فیلم کوتاه on time