فیلم های مدرن بدون VFX

فیلم های مدرن بدون جلوه های ویژه l فیلم‌های مدرن به شدت به VFX متکی هستند، اما همان فیلم‌ها وقتی پرده را جدا می‌کنیم و بدون جلوه‌های کامپیوتری آشکار می‌شوند، چه شکلی به نظر می‌رسند؟

امروزه جلوه‌های بصری تقریباً بخشی از هر فیلمی هستند، چه در مقیاس بزرگ و چه به روش‌های ظریف استفاده شوند. با این حال، بهترین جلوه های ویژه مانند زندگی واقعی به نظر می رسد . به وسیله ی VFX  می تواند زیباترین تنظیمات، شخصیت های پیر شده و مناظر خیره کننده را ایجاد کند.

یکی از چیزهای مورد علاقه من این است که به پشت صحنه نگاه کنم تا ببینم بدون افزودن VFX چگونه به نظر می رسند.  

فیلم هایی که با VFX ساخته شده اند

فیلم های مدرن بدون جلوه های ویژه l اولین جلوه های ویژه ای که متوجه شدم در ماتریکس بود. واضح است که می‌دانستم پرواز جعلی است، اما نمی‌دانستم همه پیش‌زمینه‌ها هم همینطور هستند یا نه.

زندگی Pi واقعا چند سال پیش ناشناخته بود، اما برخی از کارهای VFX واقعا نفس گیر بودند. مطمئناً اضافه کردن ببر جالب بود، اما عکاسی در استخر و عملی کردن پس‌زمینه در حین برخورد با آب واقعی، شاهکاری باورنکردنی است.

مریخی فیلم مورد علاقه من در سالی بود که اکران شد. ریدلی اسکات همیشه استاد بوده است، اما دیدن او در حال بازسازی مریخ چیز دیگری بود. حالا که می دانستم بیشتر روی صحنه موسیقی است، ذهنم را متحیر کرد.

به نحوه ایجاد خاک و قلوه سنگ تا پس‌زمینه نگاه کنید، به طوری که هر عکس گسترده‌ای با افق و پیش‌زمینه یکپارچه برخورد کند.

من دوست دارم در مورد فیلم‌ها و تولیدات فکر کنم. من می دانم که ما در این وب سایت زیاد درباره کارگردانان صحبت می کنیم، اما دیدن تلاش هنرمندان VFX برای هر فیلم واقعاً جذاب است. آنها سزاوار این هستند که برای تمام تلاش های سخت و جهان سازی شان شناخته شوند. بدون آنها، هیچ یک از این فیلم ها کار نمی کند.