آغاز پیش فروش کارت گرافیک GeForce RTX 2060 12GB انویدیا در فرانسه

کارت گرافیکl RTX 2060   به زودی شرکت انویدیا کارت گرافیک ‌های بروزرسانی شده سری RTX 30 را با معماری Ampere   عرضه خواهد کرد اما همین الان هم بعضی از انها به دست خرده فروشی‌ها رسیده. مثل کارت گرافیک GeForce RTX 2060 12GBو MSI RTX 2060     VENTUS 12G OC .در بخش مشخصات یکی از این محصولات،  ظرفیت ۶ گیگابایت وحافظه GDDR6 مشخص شده .گویا مشخصات فنی این محصول، از روی مدل اصلی ۶ گیگابایتی کپی برداری شده.

اطلاعات کارت گرافیک GeForce RTX 2060 12GB در سایت PC21

مشخص نیست  چرا اما کارت گرافیک موجود در وب سایت PC21  با دو قیمت متفاوت و دوبار مشخص شده. در حال حاضر این کارت گرافیک با قیمت ۵۲۸ تا ۶۴۵ یورو برای پیش فروش قرار گرفته است. مدل جدید مقداری هر چند ناچیز از نسخه Super ارزان‌تر است

 کمپانی MSI در حال حاضر دو مدل RTX 2060 6GB را از سری VENTUS روانه بازار کرده که شامل مدل های VENTUS و VENTUS XS هستند با سیستم های خنک کننده متفاوت. یک نسخه GP هم از سری بروزرسانی شده Super موجود است که باعث تنوع در این مدل‌ها را زیاد میکند.

قیمت کارت گرافیک GeForce RTX 2060 12GB

عرضه‌ی نسخه ۱۲ گیگابایتی کارت گرافیک RTX 2060 قرار است گزینه‌ی مناسب‌تری را از نظر قیمت برای  گیمرهایی ایجاد میکند .که احتمالا میرود برای پیدا کردن ‌کارت گرافیک حتی در بازار ثانویه با مشکل رو به رو باشند.

شرکت انویدیا گفته است که کارت‌های جدید RTX 2060 از تاریخ ۱۶ آذر (۷ دسامبر) در دسترس قرار میگیرند، اما تا الان اشاره‌ای به قیمت این کارت گرافیک‌ها نشده. بیانیه‌ی شرکت انویدیا به رسانه‌ی ورج نشان از این است که قیمت کارت گرافیک ‌های جدید به احتمال زیاد بیشتر از قیمت عرضه‌ی اولیه‌ی RTX 2060 یعنی ۳۴۹ دلار خواهد بود. یکی از سخنگویان این شرکت اظهار داشت: «این یک نسخه‌ی ویژه از نسخه‌ی ۶ گیگابایتی کارت گرافیک RTX 2060 است و انتظار داریم که قیمت محصول بیانگر قدرت آن باشد.»