تریلر نهایی انیمیشن Sing 2

تریلر نهایی انیمیشن Sing 2

تریلر نهایی انیمیشن l Sing 2  یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت تریلر  نهایی انیمیشن Sing 2 را منتشر کرده‌اند. این تریلر به بخاطر ایام کریسمس پخش می‌شود و تمرکز Sing 2 بربحث موزیکال و فضای شاد است. . یونیورسال در تلاش است تا در ایام کریسمس بتواند با انیمیشن Sing 2 خانواده‌ها را به سینما جذب کند.

این تریلر نیز مانند قبلی تمرکزش روی مشکلات و مسیر سخت اعضای گروه باستر مون برای رسیدن به رویاهایشاناست که سعی میکنند یک خواننده راک بازنشسته را نیز به دنیای موسیقی بازگردانند .  

همچنین در طول تریلر جدید انیمیشن Sing 2 آهنگ Levitating اثر دوآ لیپا پخش میشود

تریلر نهایی انیمیشن Sing 2

تماشا کنید

توضیح مختصر

متیو مک کانهی، ریس ویترسپون، تارون اجرتون، توری کلی، نیک کرول، اسکارلت جوهانسون، بونو (خواننده گروه U2)، فارل ویلیامز، هالزی، بابی کاناوله، لتیشیا رایت، اریک آندره و چلسی پرتی، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Sing 2 حضور دارند.مثل قسمت قبلی، گارث جنینگز وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه دنباله انیمیشن Sing را بر عهده دارد.

انیمیشن Sing 2 داستان باستر مون و استعدادهایی را که تحت نظر او در حال فعالیت هستند، دنبال می‌کند که در تلاش هستند تا استعدادهای خود را فراتر از اجرای محلی نمایش دهند و آن‌ها امیدوار هستند تا در پایتخت سرگرمی جهان یعنی The Crystal Tower Theater بتوانند یک اجرا داشته باشند.

انیمیشن Sing در کریسمس ۲۰۱۶ روی پرده‌های سینما رفت و نقدهای مثبت و متوسطی را از منتقدان دریافت کرد. همچنین این انیمیشن موزیکال موفق شد نظر تماشاگران را جلب و بیش از ۶۳۴.۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.

این فیلم توسط بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ایلومینیشن کریس ملداندری و جانت هیلی تهیه شده است. Sing 2 ده‌ها آهنگ پرطرفدار راک و پاپ کلاسیک، اجراهای هیجان‌انگیز، هنرمندانه نفس‌گیر و طنز و لب امضای ایلومینیشن را با هم ترکیب می‌کند تا یک رویداد سینمایی با احساس را به نمایش بگذارد.

انیمیشن Sing 2 برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) برنامه‌ریزی شده است.

تریلر نهایی انیمیشن Sing 2