معرفی انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴

معرفی انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴ l کوچک و بزرگ ، پیر و جوان حداقل یک بار انیمیشن دوست داشتنی هتل ترنسیلوانیا را تماشا کرده اند . هتل ترانسیلوانیا توسط کمپانی Sony Pictuers و در سه سری ( هتل ترانسیلوانیا ۱ و ۲ و ۳ ) ساخته شده است . هتل ترانسیلوانیا ۴ به دلیل شرایط کرونا زمان اکران آن بار ها و بار ها به عقب افتاده است که همین عامل سبب می شود که زمان پخش از شبکه نمایش خانگی نیز به تعویق بیوفتد . متاسفانه کمپانی سونی پیکچرز اعلام کرده است که انیمیشن Hotel Transylvania 4 اخرین سری از این انیمیشن محبوب است که در ادامه توضیح خواهیم داد به چه دلیل این انیمیشن پرفروش متوقف خواهد شد .

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴

Sony Pictuers اینگونه بیان می کند : وقتی اختراع اسرار آمیز یا اشعه هیولایی ، ون هلسینگ خراب می شود ، دراک و دوستان هیولایی اش همه به انسان تبدیل می شود اما جانی به یک هیولا تبدیل می شود . جانی که حالا عاشق قدرتش و زندگی هیولایی خود شده بود ، دراک قدرت خود را از دست داده بود . حال دراک و جانی باهم متحد شوند تا قبل از دیر شدن ، در سراسر دینا به دنبال راه حلی برای درمان باشند .

چرا هتل ترانسیلوانیا اخرین قسمت است ؟

مجموعه انیمیشن هتل ترانسیلوانیا در سه قسمت خود فروشی بیش از ۱.۳ میلیارد دلار در گیشه های جهانی داشته است . با اینکه انتظار می رود هتل ترانسیلوانیا ۴ نیز فروشی حیرت انگیز داشته باشد اما سونی در آوریل ۲۰۲۱ اعلام کرد که قسمت چهارم هتل ترانسلوانیا اخرین قسمت از این مجموعه است . سونی در همان آوریل ۲۰۲۱ اعلام کرده که دیگر آدام سندلر نقش خود را به عنوان یک دراکولا بازی نخواهد کرد . احتمال می رود این موضوع یکی از دلایلی است که انیمیشن هتل ترانسلوانیا دیگر ساخته نشود .

سازندگان هتل ترانسیلوانیا

جنیفر کلوشکا و درک دریمون کارگردانی این انیمیشنن دوست داشتنی را برعهده دارند که گندی تارتا کوفسکی  نوسینده فیلم نامه قسمت ۴ hotel Transylvania را نوشته است . تهیه کننده مجموعه hotel Transylvania کسی جز میشل مردوکا نیست . سازندگان این مجموعه هنرمندانی بزرگ در عرصه های مختلف هستند . آدام سندلر ، اندی سمبرگ ، سلناگمز ، فرن درشر ، مالی شنون ، دیوید اسپید ، کوین جیمر و استیو بوسمی در قسمت صدا گذاری هتل ترانسیلوانیا ۴ فعالیت می کنند .

پشت صحنه صدا گذاری Hotel Transylvania :

تماشا کنید

تریلر :

تصاویر: