Bob Spit لس آنجلس

انیمیشن Bob Spit به کارگردانی سزار کابرال ، فیلم ساز برجسته برزیلی ، در ۱۵دسامبر انیمیشنی را به تئاتر Laemmle NoHo معرفی می کند . ژانر کمدی و استفاده از تکنیک های استاپ موشن ، ویژگی هایی هستند در این فیلم استفاده می شوند . این داستان بر اساس یک کارکتر است در تمام دوران های زندگی اش دچار صحنه هایی با رویداد های مختلفی رو به رو می شود .  این کارکتر آنجلی نام دارد .

تماشا کنید

استپ موشن Bob Spit

Outsider Pictures مستقر در لس آنجلس حق پخش فیلم استاپ موشن برزیلی برنده جایزه “باب اسپیت :  ما مردم را دوست نداریم” در آمریکای شمالی، برنده بهترین فیلم امسال از بخش Contrechamp انسی برای نوآورانه و بیرون از جعبه را دریافت کرد. ویژگی های toon و بهترین فیلم انیمیشن در جشنواره بین المللی انیمیشن اتاوا. Outsider در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای حضور در آکادمی مقدماتی این فیلم است.

داستان انیمیشن Bob Spit

در فیلم، باب – یکی از جاودانه‌ترین ساخته‌های آنجلی – خود را در یک صحرای پسا آخرالزمانی گرفتار می‌بیند که در آن ستارگان پاپ جهش یافته دهه ۸۰ زندگی می‌کنند و به دنبال خون هستند . خون باب. در واقع، دنیای باب برزخی است که به دلیل انسداد نویسنده در ذهن خالقش، خود هنرمند معروف کمیک، آنجلی، ایجاد شده است. برای غلبه بر بلوک، آنجلی تصمیم می گیرد که زمان کشتن باب است. با این حال، باب آماده نیست که به راحتی سقوط کند و تصمیم می گیرد با سازنده خود مقابله کند و برای بقای خود بجنگد.

انیمیشن Bob Spit

«پیشنهاد سریال این بود که جان تازه‌ای به دنیای مجله « Chiclete com Banana» بیاورد، موفقیتی عظیم در دهه‌های ۸۰-۹۰. کابرال درباره تفاوت‌های بین سریال و اقتباس‌های فیلم به Variety توضیح داد: فیلم باب را به عنوان یک پسر پانک سرسخت‌تر، مانند یک ایگی پاپ، از آن کمیک‌ها نشان می‌دهد.